Slayy gjatë gjithë ditës 💅 💆🏻‍♀️🧴✨

Përdorimi i një rutine të përditshme për kujdesin e lëkurës, që përfshin pastrimin, tonifikimin, hidratimin dhe mbrojtjen ndaj diellit.

🌞 URIAGE SUN 35% ULJE 🧴💸

Shijoni Mbrojtjen e Plotë të Diellit me 35% Ulje në Krem Dielli Uriage!

Nuxe Hair Prodigieux

Formuluar me përbërës natyralë dhe pa kimikate të dëmshme, ky produkt lë flokët tuaj të shëndetshëm, me shkëlqim dhe me një aromë të këndshme. Përfitoni tani me 20% ulje!

Hair Care

Dedikuar flokeve 👱‍♀️👩‍🦳

Makeup 🧖🏻‍♀️🫧🧴💕

Makeup Remover

Eye care

Health

Personal Care