SVR AMPOULE REFRESH YEUX - Halsa

SVR AMPOULE REFRESH YEUX

0 reviews
sold in last hours
Vendor: SVR
Availability: In Stock
Regular price
2,850.00 Lek
Regular price
3,800.00 Lek
Sale price
2,850.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Size: 15 ml
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Size: 15 ml

SVR AMPOULE REFRESH YEUX nga SVR

Lëkura rreth syrit është zona e parë që shfaq shenjat e plakjes në formën e rrathëve të errët, qeskave nën sy dhe rrudhave të holla. Është pesë herë më e hollë se lëkura në pjesën tjetër të fytyrës dhe është vazhdimisht aktive gjatë gjithë ditës, prandaj është thelbësore të përdorni një trajtim të synuar. REFRESH ju lejon të përshtatni rutinën tuaj të zonës së syve në kohë të ndryshme të ditës për rezultate më efektive. Ajo tonifikon, zbut dhe hidraton lëkurën rreth syve për të rritur mbrojtjen e përditshme.

AMPOULE REFRESH u zhvillua për të ofruar një përvojë të plotë trajtimi. Serumi ultra i freskët i mbushur me përbërës aktivë shoqërohet me një majë inovative aplikuesi masazhues që vepron drejtpërdrejt në rrathët e errët, qeskat nën sy, rrudhat dhe linjat e holla.

Me 90% përbërës me origjinë natyrale, formula teknike eksperte e merr fuqinë e saj nga:

-2% kafeinë bimore: rigjallëron dhe tonifikon zonën e syve. Rrathët e errët janë zbehur ndjeshëm.
- 2% Peptide: zbusin lëkurën teksa sytë duken më të çlodhur.
- Acidi hialuronik: me peshë molekulare mesatare për të hidratuar zonën e syve. Rrudhat mbushen dukshëm.

INOVACION në paketim: Pipetë me majë metalike masazhuese. Efekti i menjëhershëm "ngrirës" i kombinuar me masazhin maksimizon veprimin dekongestant.

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik. I përshtatshëm për mbajtësit e lenteve të kontaktit.
Përdorimi:Hidhni një sasi të vogël serumi në pipetë, aplikojeni në lëkurën e pa irrituar rreth syve, më pas masazhoni me majë metalike. Mund ta përfundoni duke masazhuar me majat e gishtave derisa serumi të përthithet plotësisht. Përbërsit: AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, CAFFEINE, ISONONYL ISONONANOATE, PROPANEDIOL, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, SODIUM POLYACRYLATE STARCH, CAPRYLYL GLYCOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CITRIC ACID, SODIUM HYALURONATE, HEXYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)