SVR CLAIRIAL DAY Unifying Corrector Anti-brown Spot SPF30 - Halsa

SVR CLAIRIAL DAY Unifying Corrector Anti-brown Spot SPF30

0 reviews
sold in last hours
Vendor: SVR
Availability: In Stock
Regular price
3,150.00 Lek
Regular price
4,200.00 Lek
Sale price
3,150.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Title: 30 ml
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Title: 30 ml

SVR CLAIRIAL DAY Unifying Corrector Anti-brown Spot SPF30 nga SVR

Për të gjitha lëkurat e ndjeshme. Për të gjitha llojet e njollave kafe të lidhura me plakjen e lëkurës, tonin e pabarabartë të lëkurës, shenjat e imperfeksioneve, madje dhe njolla të shkaktuara nga shtatzënia. Clairial Day është mbrojtja e re e trefishtë ditore: anti UVB-UVA, kundër ndotjes dhe dritës blu për të reduktuar dhe parandaluar shfaqjen e njollave të reja.
Një statut strikte formulimi i përshtatur për lëkurën e ndjeshme. Jo komedogjene. Hipoalergjike.

KOMPLESI I DEPIGMENTIMIT CLARIAL përmban:

• Kompleksin White Duo i cili redukton prodhimin e melaninës, duke ndikuar në reduktimin e të gjitha llojeve të njollave,si të reja ashtu edhe të vjetra.
• Derivati Ferulate, i cili ndihmon në ringjalljen e shkëlqimit natyral të lëkurës falë një proteine biomimetike .
• Mikroorganizmi detar ,i cili redukton prodhimin e melaninës e cila mund të përforcohet nga agresionet e jashtme (ndotja, dielli, ndryshimet e temperaturës, etj.)

MBROJTJA UVB UVA – SPF30
• Sistem filtri UVB/UVA, me spektër të gjerë dhe fotostabil, për të parandaluar shfaqjen e njollave të reja.
Efekt i menjëhershëm shkëlqimi i shëndetshëm, plus korrigjimi i njollave!

MBROJTJA KUNDËR NDOTJES
• Maja nga kaktusi Saguaro ,parandalon fiksimin e grimcave të ndotjes dhe parandalon shfaqjen e njollave

MBROJTJE ANTI-DRITA BLU
• Filtrat e patentuar SVR të kombinuar me pigmentet natyrore minerale formojnë një pengesë të padukshme për të thithur rrezet e emetuara nga drita blu. Kjo ndihmon në reduktimin e rritjes së melaninës të shkaktuar nga drita blu. Përdorimi:Tundeni para përdorimit. Aplikojeni në mëngjes pas serumit Clairial në fytyrë, qafë, dekolte. Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar. Shmangni kontaktin me sytë. Përbërsit: AQUA/WATER/EAU, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIISOPROPYL ADIPATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, CAPRYLIC/C APRIC TRIGLYCERIDE, ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE, SILICA, BORON NITRIDE, CETEARETH-20, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, DICAPRYLYL CARBONATE, ACRYLATES/C12-22 ALKYL METHACRYLATE COPOLYMER, PROPANEDIOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, CI 77492 (IRON OXIDES), PARFUM (FRAGRANCE) , PENTYLENE GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, CELLULOSE ACETATE, ALUMINA, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, ARGININE, CITRIC ACID, ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, XANTHAN GUM, CI 77491 (IRON OXIDES), COCO-GLUCOSIDE, SODIUM CITRATE, STEARALKO NIUM HECTORITE, PROPYLENE GLYCOL STEARATE, SODIUM HYALURONATE, UNDECYLENOYL PHENYLALANINE, BENTONITE, BUTYLENE GLYCOL, MAGNESIUM STEARATE, ALUMINUM HYDROXIDE, PROPYLENE CARBONATE, DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, CI 77499 (IRON OXIDES), ALGIN, SCLEROTIUM GUM, LE CITHIN, PULLULAN, TIN OXIDE, YEAST FERMENT EXTRACT, ETHYLHEXYL FERULATE, TOCOPHEROL, PLANKTON EXTRACT, DIACETYL BOLDINE

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)