256440 Eco Control Audio Display 530D+ - Halsa

NUK Eco Control Audio Display 530D+

0 reviews
sold in last hours
Vendor: Nuk
Availability: In Stock
Regular price
10,800.00 Lek
Regular price
13,500.00 Lek
Sale price
10,800.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

NUK Eco Control Audio Display 530D+ nga Nuk

NUK ka krijuar një gamë me paisje praktike, që ju lejon të përmbushni nevojat e bebit tuaj sa më shpejt dhe thjeshtë të jetë e mundur, ndër to edhe radiot për sigurinë e tyre. \nMonitorët ofrojnë Eco-Mode të integruar, që redukton rrezatimin në dhomën e bebit në zero gjatë kohës që fle. \nPrindërit duhet të jenë të sigurt se nëse ka ndonjë zhurmë sado të vogël në dhomën e bebit të tyre, ajo do të transmetohet në çdo kohë. \n\nDizajn modern dhe me ekran \n• Kontroll i plotë i të gjithë diapazonit, madje edhe në Eco Mode \n• Redukton 100% rrezatimin në dhomën e fëmijës\n• Mbi 18 orë pune \n• Funksion i qartë i të folurit që të mund të qetësoni bebin tuaj\n• Funksional deri në 250 metra largësi\nTeknologji dixhitale FHSS ,transmetim i besueshëm i sinjalit: \n pa ndërhyrje dhe i pastër\n• Drita e butë e natës ndihmon fëmijën tuaj të orientohet\n• 4 ninulla të ndryshme qetësuese\n• Eleminim i ndjeshëm i zhurmës\n• Transmetim i vazhdueshëm pa Eco-Mode\n• 12 kanale të dedikuara me kërkim automatik të kanalit\n• Njësia portative e prindërve funksionon me bateritë LiPo të \n rikarikueshme.\nOpsioni me prekje i integruar në njësinë e \n prindit\n• Kontrollon temperaturën e dhomës me \n funksion alarmi\n• Opsion alarmi me vibrim\n• Afishimi i orës në ekran

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)