Haliborange Multivitamin eff *20tb - Halsa

Haliborange Vitamin C 1000 mg *20tab

0 reviews
sold in last hours
Availability: In Stock
Regular price
720.00 Lek
Regular price
900.00 Lek
Sale price
720.00 Lek
Hurry, only 8 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Haliborange Vitamin C 1000 mg *20tab nga PHARMACARE EUROPE

Haliborange Vitamin C 1000 mg është një suplement dietik që siguron një dozë të lartë të vitaminës C, e cila është e rëndësishme për mbështetjen e sistemit imunitar dhe shëndetin e përgjithshëm. Ky suplement është krijuar për të ndihmuar në përmbushjen e nevojave të përditshme të trupit për vitaminën C, veçanërisht gjatë periudhave të stresit të lartë, sëmundjeve, ose kur dieta është e pamjaftueshme në këtë vitaminë thelbësore.

Karakteristikat kryesore të Haliborange Vitamin C 1000 mg:

 1. Doza e Lartë e Vitaminës C:

  • Çdo tabletë përmban 1000 mg vitaminë C, duke ofruar një mbështetje të fuqishme për sistemin imunitar.
 2. Antioksidant i Fuqishëm:

  • Vitamina C është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga dëmet e shkaktuara nga radikalet e lira.
 3. Mbështetje për Sistemin Imunitar:

  • Ndihmon në përmirësimin e funksionit të sistemit imunitar dhe në zvogëlimin e lodhjes dhe rraskapitjes.
 4. Përthithja e Hekurit:

  • Ndihmon në përthithjen më të mirë të hekurit nga ushqimet, gjë që është e rëndësishme për prodhimin e rruazave të kuqe të gjakut dhe transportin e oksigjenit në trup.
 5. Prodhuar nga një Markë e Besueshme:

  • Haliborange është një markë e njohur për prodhimin e suplementeve të cilësisë së lartë për fëmijët dhe të rriturit.

 

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)