Lierac Hydragenist - Serum New (*30ml) - Halsa

Lierac Hydragenist - Serum New (*30ml)

No Review
sold in last hours
Vendor: Lierac
Availability: In Stock
Regular price
3,744.00 Lek
Regular price
4,680.00 Lek
Sale price
3,744.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Lierac Hydragenist - Serum New (*30ml) nga Lierac

I formuluar me 96% përbërës me origjinë natyrale, Serumi Rehidratues është një infuzion i vërtetë hidratimi për lëkurën. Tekstura e saj e ngopur me ujë freskon dhe hidraton menjëherë.
E hidratuar vazhdimisht, lëkura është më e shëndetshme, elastike dhe me shkëlqim. Formuluar për t'iu përshtatur të gjitha llojeve të lëkurës, madje edhe të ndjeshme.

Përbërësit:
Zhvilluar nga puna e LIERAC Research mbi mekanizmat e hidratimit të lëkurës, gama e re Hydragenist është pasuruar me teknologjinë e veprimit të dyfishtë:
- një veprim afatgjatë hidratues falë një fermenti unik rihidratues që rrit në mënyrë të qëndrueshme mekanizmat natyralë të hidratimit të lëkurës
- Një veprim i menjëhershëm hidratues falë acidit hialuronik me peshë të lartë molekulare, i cili i lë të gjitha llojet e lëkurës të rehatshme dhe rrezatuese, madje edhe ato më të thatat.
1. FERMENT RIHIDRATUES - Ky ferment rihidratues 100% me origjinë natyrore vjen nga fermentimi i një planktoni ekstremofile që jeton në Rio Tinto, një lumë që është një mjedis ekstrem. Ai forcon 3 mekanizmat kryesorë të vetëhidratimit të lëkurës: rimbush rezervat e ujit të lëkurës, stimulon qarkullimin e ujit brenda qelizave dhe kufizon avullimin e tij, duke i siguruar lëkurës hidratim afatgjatë.
2. ACIDI HIALURONIK - Ky acid hialuronik me peshë të lartë molekulare 100% me origjinë natyrale ruan ekuilibrin e ujit në lëkurë pasi është shumë higroskopik. Ai gjithashtu e mbush intensivisht lëkurën, i siguron asaj rehati të menjëhershme dhe zbut linjat e dehidrimit.
3. PATCH MOLEKULAR - Një rrjetë prej 3 biopolimerësh higroskopik, ofron një veprim të dyfishtë për hidratim optimal:- Kufizon avullimin e ujit duke formuar një shtresë mbrojtëse në sipërfaqen e lëkurës, duke ndihmuar në ruajtjen e hidratimit natyral të saj.- lëshon gradualisht një koktej molekulash hidratuese në lëkurë për tu hidratuar vazhdimisht gjatë gjithë ditës.

Përdorimi:
Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë para kremit.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)