NCEF SHOT Supreme Polyrevitalising Concentrate - Halsa

NCEF SHOT Supreme Polyrevitalising Concentrate

0 reviews
sold in last hours
Vendor: Filorga
Availability: In Stock
Regular price
6,720.00 Lek
Regular price
8,400.00 Lek
Sale price
6,720.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Size: 15ml
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Size: 15ml

NCEF SHOT Supreme Polyrevitalising Concentrate nga Filorga

• NCEF-SHOT është një serum ultra i koncentruar anti-moshë i cili përdoret si trajtim 10-ditor për përmirësimin e cilësisë së lëkurës dhe korrigjimin e shenjave të moshës. Ofron një nxitje të vërtetë të mekanizmave qelizore për lëkurën e lodhur dhe të devitalizuar!

• Një formulë ultra e koncentruar me NCEF, një kompleks unik polirivitalizues i zhvilluar nga Laboratoires FILORGA, përbërësit e të cilit (acidi hialuronik, vitaminat, aminoacidet, mineralet, koenzimat, antioksidantët) përfshihen për herë të parë në një dozë ditore të barabartë me një mezo-injeksion. (1).
Rezultati: Pas një trajtimi 10-ditor, 90% e grave thonë se lëkura e tyre është më e lëmuar dhe më e fortë, ndërsa 87% e shohin atë më të shndritshme (2).

• Ideal për të gjitha llojet e lëkurës, ky serum përforcues kundër rrudhave ka një teksturë ultra të lehtë dhe shumë absorbuese.

• NCEF-SHOT përdoret gjatë ndërrimit të stinëve ose periudhave të stresit ose lodhjes.

• Testuar nën kontroll dermatologjik.

(1) Efektiviteti i një produkti të kujdesit kozmetik me një formulë që përmban 50 përbërës në sasi ditore ekuivalente me atë të një mezo-injeksioni. Meso-injeksioni i zhvilluar fillimisht nga FILORGA
(2) Vetë-vlerësimi – 30 lëndë – rezulton pas 10 ditësh nga aplikimi i koncentratit NCEF-SHOT dy herë në ditë.
? Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje për 10 ditë në të gjithë fytyrën dhe dekoltene përpara se të aplikohet serumi ose kremi. Duke përdorur pipetën, mbushet deri në vijën e shënuar. Ngrohet në pëllëmbët e duarve dhe më pas aplikohet në lëkurë. Të tundet mirë para përdorimit.

Përbërësit: AQUA (WATER, EAU), GLYCERETH-26, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM HYALURONATE, PROPANEDIOL, SUCROSE PALMITATE, GLUCOSE, XANTHAN GUM, TOCOPHERYL ACETATE, DISODIUM EDTA, OCTADECYL DI-T-BUTYL-4-HYDROXYHYDROCINNAMATE, POTASSIUM CHLORIDE, GLYCERYL LINOLEATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CALCIUM CHLORIDE, ADENOSINE, MAGNESIUM SULFATE, GLUTAMINE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBIC ACID, SODIUM ACETATE, GLYCERYL CAPRYLATE, LYSINE HCL, ARGININE HCL, ALANINE, HISTIDINE HCL, VALINE, LEUCINE, THREONINE, CITRIC ACID, ISOLEUCINE, TRYPTOPHAN, PHENYLALANINE, TYROSINE, GLYCINE, POLYSORBATE 80, POTASSIUM SORBATE, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, PSEUDOALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, ORNITHINE HCL, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, PROLINE, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, COENZYME A, TOCOPHEROL, SODIUM GLUCURONATE, THIAMINE DIPHOSPHATE, RETINYL ACETATE, INOSITOL, NIACIN, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, BIOTIN, CALCIUM PANTOTHENATE, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL, FOLIC ACID

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)