OXYGEN-GLOW EYES Super-Smoothing Radiance eye Care - Halsa

OXYGEN-GLOW EYES Super-Smoothing Radiance eye Care

0 reviews
sold in last hours
Vendor: Filorga
Availability: In Stock
Regular price
2,960.00 Lek
Regular price
3,700.00 Lek
Sale price
2,960.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Size: 15ml
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Size: 15ml

OXYGEN-GLOW EYES Super-Smoothing Radiance eye Care nga Filorga

Anti-rrudhë për sytë që freskon dhe rigjallëron zonën e konturit të syve. Përbërësit kryesorë në këtë formulë janë faktorët ekskluzivë Super-Skin Boosting Factors, të cilët kombinojnë një përforcues energjik oksigjenimi me acidin hialuronik dhe L-enzimën detoksifikuese. Ky kombinim unik ri-energjizon lëkurën e lodhur dhe lëmon rrudhat e holla, duke krijuar si rezultat një pamje rinore. Kjo përkujdesje përmban gjithashtu një tetrapeptid unik që siguron një veprim të përmirësuar kundër rrathëve të errët, duke kontribuar kështu në "zgjimin" e syve të lodhur. Teknologjia Photoperfector HD siguron shkëlqim të menjëhershëm si përmes agjentëve"Soft fokus" ashtu edhe përmes mikro-grimcave ndriçuese. Pas vetëm një aplikimi, zona e konturit të syve është 83% më e hidratuar, 76% më e njëtrajtshme dhe 69% më e lëmuar dhe ; pas vetëm 7 ditësh, rrathët e zinj reduktohen me 12%. Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje me lëvizje të lehta trokitjeje rreth zonës së konturit të syve.

Përbërësit: AQUA (WATER, EAU), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CYCLOPENTASILOXANE, C12-16 ALCOHOLS, PENTYLENE GLYCOL, MICA, POLYACRYLATE-13, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), HYDROGENATED LECITHIN, PALMITIC ACID, HYDROLYZED LUPINE PROTEIN, BUTYLENE GLYCOL, POLYISOBUTENE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CYCLOHEXASILOXANE, PARFUM (FRAGRANCE), DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CHLORPHENESIN, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE, TROPAEOLUM MAJUS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, O-CYMEN-5-OL, POLYSORBATE 20, PHENOXYETHANOL, SORBITAN ISOSTEARATE, DISODIUM EDTA, SUCROSE PALMITATE, BUTETH-3, SODIUM BENZOTRIAZOLYL BUTYLPHENOL SULFONATE, CI 77491 (IRON OXIDES), GLYCERYL LINOLEATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SODIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERIN, FOLIC ACID, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, TRIBUTYL CITRATE, GLUCOSE, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, CITRIC ACID, POTASSIUM CHLORIDE, SUPEROXIDE DISMUTASE, POTASSIUM SORBATE, CALCIUM CHLORIDE, MAGNESIUM SULFATE, GLUTAMINE, SODIUM PHOSPHATE, SODIUM CITRATE, XANTHAN GUM, ASCORBIC ACID, SODIUM ACETATE, TOCOPHEROL, LYSINE HCL, ARGININE HCL, ALANINE, HISTIDINE HCL, VALINE, LEUCINE, THREONINE, ISOLEUCINE, TRYPTOPHAN, PHENYLALANINE, TYROSINE, GLYCINE, POLYSORBATE 80, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, ORNITHINE HCL, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, PROLINE, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, COENZYME A, SODIUM GLUCURONATE, THIAMINE DIPHOSPHATE, RETINYL ACETATE, INOSITOL, NIACIN, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, BIOTIN, CALCIUM PANTOTHENATE, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)