Sebiaclear Cleansing Foaming Gel (*200ml-400ml) - Halsa

SVR Sebiaclear Cleanser *200ml

0 reviews
sold in last hours
Vendor: SVR
Availability: In Stock
Regular price
1,500.00 Lek
Regular price
2,000.00 Lek
Sale price
1,500.00 Lek
Hurry, only 8 item(s) left in stock!
Size: 200 ml
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Size: 200 ml

SVR Sebiaclear Cleanser *200ml nga SVR

SVR Sebiaclear Cleansing Foaming Gel është një produkt për pastrimin e lëkurës i dizajnuar nga marka e kujdesit të lëkurës SVR, e njohur për formulat e saj të cilësisë së lartë dhe efikasitetin kundër problematikave të lëkurës. Kjo formulë është veçanërisht e përshtatshme për lëkurën e yndyrshme dhe për individët me aknë apo probleme të tjera të lëkurës.

  • Ky gel pastrues është formuluar me përbërës të pastra dhe të fuqishëm, duke përfshirë acid salicilik dhe gluconolactone, të cilat ndihmojnë në largimin e mbetjeve të yndyrës, të mbetjeve dhe të ndotësve të lëkurës. Acid salicilik vepron si një agjent anti-aknë dhe anti-inflamator, ndërsa gluconolactone ndihmon në pastrimin e poret dhe në zbutjen e lëkurës.
  • Kjo formulë gjeneron një shkumë të butë që lejon një pastrim të thellë dhe të freskët të lëkurës pa shkaktuar irritime. Përdorimi i rregullt i këtij geli pastrues do të ndihmojë në zvogëlimin e akneve, në kontrollimin e lëkurës së yndyrshme dhe në përmirësimin e pamjes së përgjithshme të lëkurës.
  • Për të përdorur, thjesht aplikoni një sasi të vogël të geli në lëkurën e lagur, fërkojeni delikatësisht për të krijuar shkumë, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Përdorimi i rregullt në mëngjes dhe në mbrëmje është i rekomanduar për një pastrim të efektshëm dhe të kujdesshëm të lëkurës.

Sebiaclear Cleansing Foaming Gel është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një produkt efikas për pastrimin e lëkurës me tendencë të yndyrshme dhe probleme të aknës, duke siguruar një pastrim të thellë dhe të freskët për një lëkurë të pastër dhe të shëndetshme.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)