Skin Doctors Instant Eye Lift *10ml - Halsa

Skin Doctors Instant Eye Lift *10ml

No Review
sold in last hours
Availability: In Stock
Regular price
3,555.00 Lek
Regular price
3,950.00 Lek
Sale price
3,555.00 Lek
Hurry, only 30 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Skin Doctors Instant Eye Lift *10ml nga Skin Doctors Cosmeceuticals

Skin Doctors Instant Eye Lift (10ml) është një serum i formuluar për të siguruar një ngritje të menjëhershme dhe për të përmirësuar pamjen e zonës së syve. Ky produkt është krijuar për të reduktuar shenjat e plakjes dhe lodhjes rreth syve, duke dhënë një efekt të dukshëm të ngritjes dhe forcimit të lëkurës në vetëm disa minuta pas aplikimit.

 1. Përbërësit kryesorë:

  • Biocare SA: Një përbërës aktiv që kombinon albuminën dhe hialuronatin e natriumit, duke siguruar një efekt të menjëhershëm të ngritjes dhe forcimit të lëkurës.
  • Hialuronati i natriumit: Një formë e acidit hialuronik që ndihmon në mbajtjen e lagështisë dhe hidratimit të lëkurës, duke e bërë atë më të butë dhe më të lëmuar.
  • Gomë Karagenane: Një polisakarid natyral që ndihmon në formimin e një shtrese mbrojtëse mbi lëkurë, duke përmirësuar elasticitetin dhe pamjen e saj.
 2. Përfitimet kryesore:

  • Ngritje e menjëhershme: Siguron një ngritje të dukshme të lëkurës rreth syve brenda disa minutave, duke reduktuar shenjat e lodhjes dhe plakjes.
  • Reduktim i rrudhave dhe linjave të imëta: Ndihmon në zbutjen e rrudhave dhe linjave të imëta, duke e bërë lëkurën të duket më e lëmuar dhe më e freskët.
  • Përmirësim i pamjes së qeset dhe rrathët e errët: Redukton shfaqjen e qeseve dhe rrathëve të errët nën sy, duke dhënë një pamje më të gjallë dhe më të pushuar.
  • Hidratim dhe elasticitet: Përbërësit hidratues ndihmojnë në mbajtjen e lagështisë dhe përmirësimin e elasticitetit të lëkurës, duke e bërë atë më të butë dhe të lëmuar.
 3. Përdorimi:

  • Aplikimi: Aplikoni një sasi të vogël të serumit në zonën e pastër dhe të thatë rreth syve, duke e përhapur butësisht me majat e gishtave. Lejoni që serumi të thahet dhe të veprojë për disa minuta për të arritur efektin e ngritjes.
  • Përdorim i përditshëm: Mund të përdoret çdo ditë, ose sa herë që është e nevojshme, për të arritur një pamje të freskët dhe të ngritur të syve.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)