Uriage Bariesun After Sun Repair Balm (*150ml) - Halsa

Uriage Bariesun After Sun Repair Balm (*150ml)

No Review
sold in last hours
Vendor: URIAGE
Availability: In Stock
Regular price
1,560.00 Lek
Regular price
2,400.00 Lek
Sale price
1,560.00 Lek
Hurry, only 7 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Uriage Bariesun After Sun Repair Balm (*150ml) nga URIAGE

Uriage Bariesun After Sun Repair Balm (150ml) është një balsam i pasur dhe qetësues i formuluar për të rigjeneruar dhe qetësuar lëkurën pas ekspozimit ndaj diellit. Ky produkt përdor përbërës aktivë të fuqishëm për të ofruar hidratim të thellë dhe për të ndihmuar në riparimin e dëmtimeve të shkaktuara nga rrezet UV, duke e lënë lëkurën të butë dhe të rehatshme.

 1. Rigjenerim dhe Riparim i Lëkurës:

  • Kompleksi i Riparimit: Përmban një kompleks të pasur me përbërës rigjenerues që ndihmojnë në riparimin e dëmtimeve të shkaktuara nga dielli, si skuqja dhe irritimet.
  • Aloe Vera: Një përbërës natyral i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe shëruese, ndihmon në rigjenerimin e shpejtë të lëkurës së dëmtuar.
 2. Hidratim dhe Qetësim:

  • Ujë Termal Uriage: Pasuruar me ujë termal Uriage, ky balsam ofron hidratim të thellë dhe qetësim të menjëhershëm për lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar nga dielli.
  • Hidratim i Thellë: Formulë e pasur dhe kremozë që siguron hidratim të qëndrueshëm për të parandaluar tharjen dhe skuqjen e lëkurës.
 3. Mbrojtje dhe Parandalim:

  • Antioksidantë: Përmban antioksidantë që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e mëtejshme të shkaktuara nga radikalet e lira dhe faktorët mjedisorë.
  • Stimulon Riparimin Natyral: Ndihmon në përmirësimin e funksionit barrierë të lëkurës, duke rritur elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e saj.
 4. Përdorim i Thjeshtë dhe i Rehatshëm:

  • Teksturë e Pasur dhe Kremozë: Absorbohet lehtësisht pa lënë një ndjesi yndyrore, duke ofruar një ndjesi të rehatshme dhe të freskët.
  • Aplikim i Lehtë: Balsami shpërndahet lehtësisht në lëkurë dhe është i përshtatshëm për përdorim në të gjitha pjesët e trupit që janë ekspozuar ndaj diellit.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)