Uriage Bariesun Tinted Cream SPF 50+ (*50ml) - Halsa
Uriage Bariesun Tinted Cream SPF 50+ (*50ml) - Halsa

Uriage Bariesun Tinted Cream SPF 50+ (*50ml)

No Review
sold in last hours
Vendor: URIAGE
Availability: In Stock
Regular price
2,080.00 Lek
Regular price
3,200.00 Lek
Sale price
2,080.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Color: Fair Tint
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Color: Fair Tint

Uriage Bariesun Tinted Cream SPF 50+ (*50ml) nga URIAGE

Uriage Bariesun Tinted Cream SPF 50+ (50ml) është një krem mbrojtës nga dielli i formuluar për të ofruar një mbrojtje të lartë nga rrezet UV, ndërsa po ashtu furnizon lëkurën me një përfytyrim të butë të ngjyrës për një pamje të barabartë dhe të shëndetshme.

E disponueshme ne 2 ngjyra.

 1. Mbrojtje Shumë e Lartë nga Dielli:

  • SPF 50+: Siguron një mbrojtje të lartë dhe efektive kundër rrezeve UVB dhe UVA, duke parandaluar dëmtimin e lëkurës nga dielli dhe djegiet e diellit.
 2. Formulë Tinted:

  • Ofron një përfytyrim të butë të ngjyrës për të mbuluar mënyrën e përshtatshme çdo pjesë të lëkurës, duke i dhënë atij një pamje të shëndetshme dhe të barabartë.
 3. Hidratim Intensiv:

  • Përbërësit e pasuruar me ujë termal Uriage dhe kompleksin patentuar filtrues UVA-UVB sigurojnë një hidratim të qëndrueshëm dhe të përmbajtur për lëkurën gjatë gjithë ditës.
 4. Rezistencë ndaj Ujit:

  • Mbrojtje e qëndrueshme edhe gjatë kontaktit me ujin ose transpiracionit, duke e bërë atë ideal për përdorim gjatë aktiviteteve në plazh ose sporteve në natyrë.
 5. Formulë e Përshtatshme për Lëkurën e Sensitizuar:

  • Formuluar pa parabene dhe hipoalergjenik, e bën atë të përshtatshme për lëkurën e ndjeshme dhe të sensitizuar.
 6.  

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)