Wellman Conception - Halsa

Wellman Conception

0 reviews
sold in last hours
Vendor: Vitabiotics
Availability: In Stock
Regular price
3,200.00 Lek
Regular price
4,000.00 Lek
Sale price
3,200.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Wellman Conception nga Vitabiotics

Gjatë planifikimit të një shtatzënie është e rëndësishme që si meshkujt, ashtu dhe femrat të marrin elementët e nevojshëm që mbështesin sistemin riprodhues dhe fertilitetin. Ky formulim, synon t’u ofrojë meshkujve të gjitha vitaminat dhe mineralet për të cilët ata kanë nevojë, por që nuk arrijnë ti marrin me anë të dietës ushqimore. Zinku është një ndër elementët më të rëndësishëm të sistemit riprodhues të meshkujve. Së bashku me vitaminën C mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe asnjëanëson radikalet e lira, të cilat dëmtojnë spermën. Vitamina B6 rregullon aktivitetin hormonal, kurse seleni është i nevojshëm proçesin e spermatogjenezës. Hekuri, folatet, magnezi dhe vitamina B12 marrin pjesë në proçesin e ndarjes qelizore. Ekstraktet e bimës maca rrisin dëshirën seksuale dhe përmirësojnë cilësinë e spermës. Ky suplement rekomandohet të merret në momentin e parë që fillohet të planifikohet shtatzënia, të paktën 3-6 muaj para. I përshtatshëm për vegjetarianë. Pa ngjyrues artificialë. Pa gluten. Pa konservues. Pa maja. Nuk testohet në kafshë. Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore. Konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të këtij produkti nëse jeni diagnostikuar me epilepsi, probleme të tiroides, nëse keni ndonjë problem shëndetësor tjetër apo nëse keni alergji nga ndonjë përbërës specifik i produktit. Mund të përmbajë arra. Përmban hekur i cili kur konsumohet në sasi më të larta se norma, mund të jetë i dëmshëm për fëmijët. Ruhet në temperaturë ambjenti. | Pa Laktoze, Pa Gluten

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)