SVR [CERA] BIOTIC Regenerating Filling Balm *50ml - Halsa

SVR [CERA] BIOTIC Regenerating Filling Balm *50ml

0 reviews
sold in last hours
Vendor: SVR
Availability: In Stock
Regular price
4,350.00 Lek
Regular price
5,800.00 Lek
Sale price
4,350.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Size: 50 ml
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Size: 50 ml

SVR [CERA] BIOTIC Regenerating Filling Balm *50ml nga SVR

SVR ka zhvilluar BIOTIC, një gamë inovative produktesh rigjeneruese që forcojnë dhe rigjenerojnë lëkurën me një kombinim të tre përbërësve aktivë që janë thelbësorë për funksionin e lëkurës: probiotikë të pasterizuar, vitaminë C të stabilizuar dhe acid hialuronik. Lëkura është më e fortë dhe më e lëmuar si dhe duket më e re. Për më tepër, secili nga produktet e gamës BIOTIC përmban një përbërës aktiv shtesë për të synuar nevojat tuaja specifike. Mënyra ideale për të ushqyer lëkurën tuaj!

Rigjeneroni lëkurën tuaj me një kombinim të tre përbërësve aktivë që janë thelbësorë për funksionimin e lëkurës: probiotikë të pasterizuar, vitaminë C të stabilizuar dhe acid hialuronik. Për të mbushur lëkurën , ky balsam ushqyes është i pasur me ceramide, lipidet kryesore që përbëjnë shtresën e korneumit. Ato lejojnë që barriera e lëkurës të mbrohet nga agresorët e jashtëm dhe të ruajë hidratim të mirë të lëkurës.

SVR ka përzgjedhur me rigorozitet katër elementë aktivë, secili me një përfitim thelbësor për lëkurën:

-PROBIOTIKË TË PASTERIZUAR për të forcuar barrierën e lëkurës. SVR zgjedh këto shtame të veçanta sepse procesi i pasterizimit siguron që ato të ruajnë vetitë e tyre probiotike, të cilat forcojnë dhe mbrojnë barrierën e lëkurës si dhe e hidratojnë atë.

-ACIDI HIALURONIK ME PESHË MOLEKULARE TË ULËT. Forma e saj e acetiluar zbut rrudhat dhe linjat e holla duke hidratuar lëkurën.

- VITAMINË TË STABILIZUAR C që lëkura të mbrohet nga radikalet e lira;të jetë më e fortë dhe më pak e lodhur.

-CERAMIDE,që përbëjnë 50% të barrierës mbrojtëse të lëkurës janë thelbësore për të forcuar filmin hidrolipidik, për të rivendosur barrierën e lëkurës dhe për të mbushur rrudhat.

Tekstura e tij, e pasuruar me gjalpë babassu, ushqen, zbut dhe forcon lëkurën. Lëkura është e forcuar, e rihidratuar dhe dukshëm më e fortë. Rrudhat dhe linjat e holla zbuten. Lëkura mbushet dhe rigjenerohet. Përdorimi:Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje. Bazë e shkëlqyer e grimit. Vetëm përdorim i jashtëm. Përbërsit: AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, GLYCOL PALMITATE, BEHENYL ALCOHOL, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, ARACHIDYL ALCOHOL, 1,2-HEXANEDIOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, MALTODEXTRIN, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAM GUM, CERAMIDE 3, LACTOBACILLUS FERMENT, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM ACETYLATED HYALURONATE, SODIUM HYDROXIDE

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)