SVR CICAVIT+ SOOTHING CREAM - Halsa

SVR CICAVIT+ SOOTHING CREAM

0 reviews
sold in last hours
Vendor: SVR
Availability: In Stock
Regular price
1,237.50 Lek
Regular price
1,650.00 Lek
Sale price
1,237.50 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Title: 40 ml
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Title: 40 ml

SVR CICAVIT+ SOOTHING CREAM nga SVR

CICAVIT + crème është një trajtim që përshpejton riparimin e lëkurës dhe qetëson intensivisht lëkurën e dëmtuar dhe të irrituar të të gjithë familjes.
Kremi Cicavit+ përshpejton riparimin e lëkurës deri në 7 herë dhe qetëson intensivisht lëkurën e dëmtuar dhe të irritua.
Një veprim anti-gërvishtje dhe antiirritues i përforcuar për një cikatrizim pa shenja dhe pa skuqje. Tekstura e saj e shkrirë sjell rehati dhe mbrojtje të menjëhershme

Përqendrim i lartë i përbërësve aktivë riparues dhe qetësues për efektivitet optimal:

-27% përbërës aktivë riformësues për të stimuluar rimodelimin e lëkurës dhe për të përshpejtuar riparimin e lëkurës 7 herë më shpejt

-Polisakarid, i pasur me ramnozë:formon një film mbrojtës dhe parandalon ngjitjen e baktereve patogjene në sipërfaqen e lëkurës .Redukton skuqjen dhe nxehtësinë

-Një sheqer prebiotik që vepron në mikrobiomën:ribalancon florën e lëkurës duke stimuluar rritjen e florës bakteriale të dobishme për të optimizuar shpejtësinë dhe cilësinë e riparimit të lëkurës

Testuar nën kontroll dermatologjik, pediatrik dhe gjinekologjik. Hipoalergjike. Përdorimi:Aplikojeni në zonat e prekura dy herë në ditë derisa të shërohet plotësisht. Sigurohuni që lëkura të jetë e pastër dhe e thatë përpara aplikimit. Vetëm për përdorim të jashtëm. Përbërsit: AQUA (PURIFIED WATER), HYDROGENATED POLYISOBUTENE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GLYCERIN, DIMETHICONOL BEHENATE, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, PROPANEDIOL, ETHYLHEXYL STEARATE, DIMETHICONE, PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, CAFFEYL GLUCOSIDE, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, GLUCOSE, RHAMNOSE, TOCOPHEROL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, GLUCURONIC ACID, MAGNESIUM SULFATE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, XANTHAN GUM, P-ANISIC ACID.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)