Crème Fraîche de Beauté® - 3-in-1 48H (Moisturising Cream + Make-Up Remover Milk + Plumping Mask) - Halsa

Crème Fraîche de Beauté® - 3-in-1 48H (Moisturising Cream + Make-Up Remover Milk + Plumping Mask)

0 reviews
sold in last hours
Vendor: Nuxe
Availability: In Stock
Regular price
3,200.00 Lek
Regular price
4,000.00 Lek
Sale price
3,200.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Crème Fraîche de Beauté® - 3-in-1 48H (Moisturising Cream + Make-Up Remover Milk + Plumping Mask) nga Nuxe

Përkujdesje hidratuese me shumë qëllime, është një risi e vërtetë që kombinon 3 përdorime në 1 tubet për fytyrën dhe zonën e konturit të syve: krem hidratues 48H*, qumësht për heqjen e make-up-it dhe maskë hidratuese.

Një risi e vërtetë që kombinon 3 përdorime në 1 tubet, për fytyrën dhe zonën e konturit të syve: krem hidratues 48H*, qumësht për heqjen e make-up-it dhe maskë hidratuese.Të gjitha në një formulë inovative 98% me origjinë natyrale që respekton lëkurën!

Sekreti i kësaj Përkujdesje magjike të pasuruar me qumësht dhe vaj bajameje të ëmbël qëndron në formulimin e ri dhe teksturën e parezistueshme. Mund të aplikohet në sasi të ndryshme për të plotësuar çdo nevojë:

- Mjafton 1 masë e vogël produkti, sa njëlajthi, për t'u përdorur si hidratues në mëngjes dhe në mbrëmje, i aplikuar në zonën e fytyrës dhe konturit të syve.

- 2 Masa produkt për përdorim si qumësht për heqjen e make-up-it, të aplikuara duke përdorur një pambuk ose me majat e gishtave. Masazhojeni butësisht për të hequr make-up-in dhe papastërtitë, më pas shpëlajeni.

- 3 Masa produkt për përdorim si maskë: aplikojeni në një shtresë të trashë, lëreni të veprojë për 5 minuta,një ose dy herë në javë për lëkurë më të shëndetshme dhe të mbushur, dhe më pas hiqni tepricën.

- Formula e saj respekton mikrobiomën e lëkurës, lëkura duket e shëndetshme dhe plot vitalitet.

- Qumështi dhe vaji i bajames së ëmbël, sigurojne hidratimin e menjëhershëm dhe të qëndrueshëm.

- I pasuruar me një ekstrakt të algave të detit të kuq qe vepron "si acid hialuronik" rrit hidratimin me kalimin e kohës për efikasitet të provuar deri në 48 orë*.

- Përqendrim ideal i Gjalpit Shea qe në kombinim me vajin e bajames së ëmbël shkrin në mënyrë efikase make-up-in kur masazhohet mbi lëkurë duke kontribuar edhe në një veprim hidratues. Praktik dhe i parëzistueshëm.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)