SVR DENSITIUM EYE CONTOUR - Halsa

SVR DENSITIUM EYE CONTOUR

0 reviews
sold in last hours
Vendor: SVR
Availability: In Stock
Regular price
2,925.00 Lek
Regular price
3,900.00 Lek
Sale price
2,925.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Size: 15 ml
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Size: 15 ml

SVR DENSITIUM EYE CONTOUR nga SVR

Gama Densitium është një gamë inovatore përkujdesjesh që bazohet në korrigjimin dermatologjik global për një efikasitet të përforcuar në të gjitha shenjat e plakjes: thatësia, rrudhat, dobësimi i lëkurës, humbja e shkëlqimit dhe uniformitetit.

DENSITIUM CONTOUR DES YEUX është formuluar posaçërisht për të shoqëruar lëkurën gjatë trazirave për shkak të menopauzës dhe për të korrigjuar zonën shumë të brishtë dhe të mbingarkuar të konturit të syve. Lëkura bëhet më e hollë dhe e lëshuar, linjat e shprehjes thellohen, rrathët e errët dhe qeskat e syve janë më të dukshme.

Sa efikas aq edhe ndijor, ai përbëhet nga një formulë thelbësore ultra e plotë:

-Acid hialuronik ultra i fragmentuar: zbut, hidraton dhe mbush rrudhat.
-Bio-kalcium: ridensifikon dhe ristrukturon
-Probiotikë: forcojnë lëkurën, duke forcuar barrierën e saj
-Peptide: sheshojnë rrudhat e holla dhe mbushin ato më të thella
-Manaferra Goji: Harmonizon, lëmon zonën rreth syve Përdorimi:Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje duke trokitur butësisht me gisht nga këndi i brendshëm drejt këndit të jashtëm të syrit. Kushtojini vëmendje të veçantë rrudhaverreth këndit të jashtëm të syve. Përbërsit: AQUA/WATER/EAU, C15-19 ALKANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE SE, VEGETABLE OIL, BEHENETH-25, SODIUM POLYACRYLATE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, C10-18 TRIGLYCERIDES, LAUROYL LYSINE, CALCIUM PCA, HYDROXYACETOPHENONE, MALTODEXTRIN, PARFUM (FRAGRANCE), 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CELLULOSE GUM, SODIUM HYDROXIDE, HYALURONIC ACID, LACTOBACILLUS FERMENT, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PENTYLENE GLYCOL, LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT, LACTIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, CHRYSIN

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)