Mustela Cleansing Wipes 60 cope - Halsa

Mustela Cleansing Wipes 60 cope

0 reviews
sold in last hours
Vendor: Mustela
Availability: In Stock
Regular price
1,040.00 Lek
Regular price
1,300.00 Lek
Sale price
1,040.00 Lek
Hurry, only 8 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Mustela Cleansing Wipes 60 cope nga Mustela

Peceta tė lagura pastruese me fibra vegjetale, si pėr ndėrrimin e pelenave ashtu edhe pėr higjienėn e pėrgjithshme me njė prekje tepėr tė butė dhe pėr pastrim jashtėzakonisht tė butė, te dekompozueshme ne shtepi.. .Formule minimaliste :99% me origjinė natyrale me vetėm 7 pėrbėrės tė zgjedhur rigorozisht pėr t'u kujdesur pėr BEBEN • Glicerina me bazė bimore hidraton lėkurėn dhe e mbron atė nga avullimi i ujit. • Ekstrakti i gjetheve tė Saponarias ėshtė njė agjent pastrues i butė. • Allantoina zbut. • Avocado Perseose® BIO, ndihmon nė pėrforcimin e barrierės hidratuese pėr tė ruajtur pasurinė qelizore tė lėkurės delikate tė bebes. pecetave tona. KRIJUAR me fibra bimore dhe pa plastikė, kėto peceta pėr fėmijė me aromė unike Mustela® pastrojnė nė mėnyrė efektive fytyrėn, duart dhe zonėn e pelenave qė nga lindja falė formulės sė tyre natyrale!! Te testuara dermatologjikisht dhe pediatrikisht, ato jane te pershtatshme per te gjitha llojet e lėkurės, madje edhe ato me te ndjeshme. • Rezistente por tė buta nė prekje • Siguri nga dita e parė e lindjes. Me tolerancė tė lartė pėr lėkurėn dhe sytė.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)