Pelena CAM Batuffi Midi 6 - Halsa

Pelena CAM Batuffi Midi 6

0 reviews
sold in last hours
Vendor: cam
Availability: Out Of Stock
Regular price
787.00 Lek
Regular price
1,050.00 Lek
Sale price
787.00 Lek
Hurry, only 0 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Pelena CAM Batuffi Midi 6 nga cam

Pelenat CAM Batuffi 6 janë një zgjedhje e shkëlqyer për prindërit që janë në kërkim të një zgjidhje të sigurt dhe të rehatshme për fëmijët e tyre të moshës së rritur. Këto pampersa ofrojnë një përvojë të përsosur përdorimi për fëmijët në fazën e tyre më të madhe të rritjes.

Pamja e tyre e jashtme është e dizajnuar për të siguruar një përshtatje të sigurt dhe të qëndrueshme, duke minimizuar mundësinë e pështymave dhe fuqive të pastrimit. Pampersat CAM Batuffi 6 janë të përshtatshme për fëmijët me peshë mbi 15 kg. Përmbajtja e tyre absorbuese siguron që lëkura e fëmijës të mbetet e thatë dhe e pastër për një kohë të gjatë, ndërsa dizajni i përshtatshëm për formën e trupit të fëmijës siguron një komoditet maksimal gjatë lëvizjes së tyre.

Pampersat CAM Batuffi 6 janë të krijuar me materiale të buta dhe cilësi të lartë, duke siguruar që lëkura e fëmijës të mbrohet dhe të mbetet e shëndetshme. Përdorimi i tyre është i lehtë dhe i shpejtë, duke i dhënë prindërve një zgjidhje të rehatshme dhe të besueshme për kujdesin e tyre të përditshëm.

Pelenat CAM Batuffi 6 ofrojnë një cilësi të lartë dhe një përvojë të përsosur për fëmijët e moshës së rritur, duke e bërë atë një zgjedhje të preferuar për prindërit që dëshirojnë vetëm më të mirën për fëmijën e tyre.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)