Skin Doctors Eyetuck *15ml - Halsa

Skin Doctors Eyetuck *15ml

No Review
sold in last hours
Availability: In Stock
Regular price
5,670.00 Lek
Regular price
6,300.00 Lek
Sale price
5,670.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Skin Doctors Eyetuck *15ml nga Skin Doctors Cosmeceuticals

Skin Doctors Eyetuck (15ml) është një krem i formuluar posaçërisht për të reduktuar qeset nën sy. Ky produkt synon të zvogëlojë ndjeshëm ënjtjen dhe shfaqjen e qeseve nën sy, duke dhënë një pamje më të freskët dhe më të pushuar. Skin Doctors Eyetuck është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe është krijuar për të ndihmuar në rigjenerimin e lëkurës së ndjeshme rreth syve.

 1. Përbërësit kryesorë:

  • Eyeseryl®: Një tetrapeptid që ndihmon në reduktimin e retenimit të lëngjeve dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës, duke zvogëluar qeset nën sy.
  • Shea Butter (Butyrospermum Parkii): Një hidratues i fuqishëm që ushqen dhe hidraton lëkurën, duke e bërë atë më të butë dhe më të lëmuar.
  • Sodium PCA: Një agjent hidratues natyral që ndihmon në mbajtjen e lagështisë në lëkurë, duke parandaluar tharjen dhe dehidratimin.
 2. Përfitimet kryesore:

  • Reduktimi i qeseve nën sy: Ndihmon në zvogëlimin e dukshëm të qeseve dhe ënjtjes nën sy, duke ofruar një pamje më të freskët dhe më të pushuar.
  • Përmirësimi i elasticitetit të lëkurës: Eyeseryl® ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës, duke e bërë atë më të fortë dhe më të shtrënguar.
  • Hidratimi dhe ushqimi i lëkurës: Shea Butter dhe Sodium PCA ofrojnë hidratim dhe ushqim të thellë, duke e mbajtur lëkurën të butë dhe të lëmuar.
  • Parandalimi i dehidratimit: Ndihmon në mbajtjen e lagështisë në lëkurë, duke parandaluar tharjen dhe dehidratimin e lëkurës së ndjeshme rreth syve.
 3. Përdorimi:

  • Aplikimi: Aplikoni një sasi të vogël të kremit në zonën e pastër dhe të thatë rreth syve, duke e përhapur butësisht me majat e gishtave. Masazhojeni butësisht derisa kremi të përthithet plotësisht.
  • Përdorim i përditshëm: Përdorni kremën dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, për rezultate më të mira dhe për një pamje më të freskët dhe më të pushuar të syve.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)