SUN SECURE SUN MIST SPF 50 - Halsa

SVR SUN SECURE SUN MIST SPF 50

0 reviews
sold in last hours
Vendor: SVR
Availability: In Stock
Regular price
2,700.00 Lek
Regular price
3,600.00 Lek
Sale price
2,700.00 Lek
Hurry, only 9 item(s) left in stock!
Title: 200 ml
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Title: 200 ml

SVR SUN SECURE SUN MIST SPF 50 nga SVR

Një perkujdesje mbrojtese nga dielli e përditshme që jo vetëm mbron nga rrezatimi diellor, por gjithashtu ndihmon nëkamuflimin e papërsosmërive dhe unifikimin e ngjyrës. Me një kombinim të fuqishëm përbërësish, duke përfshirë një kombinim të patentuar të 4 filtrave mbrojtës nga dielli, të qëndrueshëm, jo vetëm që ofron mbrojtje shumë të lartë kundër rrezeve UVA dhe UVB, por gjithashtu mbron nga rrezet infra të kuqe dhe drita e dukshme.

*BIS-ETILHEXYLOXYFENOL METOKSIFENIL TRIAZINE (filtër UVB dhe UVA) ETHYLHEXYL TRIAZONE (filtër UVB) DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE (filtër UVA) TRIAZON DIETHYBUTAH

Një teksturë e lehtë, ultra e hollë për aplikim të shpejtë dhe të lehtë. Lë një fund krejtësisht të padukshëm dhe ka një ndjenjë të padukshme, jo të yndyrshme, jo ngjitëse. Aroma delikate verore do t'ju bëjë të dëshironi ta riaplikoni shpesh!

Formulimet SVR nuk përmbajnë filtra që dyshohet se janë përçarës ose irritues endokrine ose që janë të dëmshëm për ekosistemin detar. Përdorimi:Aplikojeni në fytyrë dhe trup në mënyrë të njëtrajtshme dhe në doza të bollshme në mëngjes ose 30 minuta para ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikimin shpesh për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pas djersitjes, notit ose tharjes me peshqir. Spërkateni në duart tuaja, më pas aplikojeni në fytyrë. Shmangni kontaktin me sytë. Përbërsit: DICAPRYLYL CARBONATE, BUTANE, ALCOHOL DENAT., PROPANE, DIISOPROPYL ADIPATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, POLYESTER-7, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, AQUA/WATER/EAU, LEPIDIUM SATIVUM SPROUT EXTRACT

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)