SUN SECURE SUN WATER SPF 30 - Halsa

SVR SUN SECURE SUN WATER SPF 30

0 reviews
sold in last hours
Vendor: SVR
Availability: In Stock
Regular price
2,550.00 Lek
Regular price
3,400.00 Lek
Sale price
2,550.00 Lek
Hurry, only 10 item(s) left in stock!
Title: 200 ml
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Title: 200 ml

SVR SUN SECURE SUN WATER SPF 30 nga SVR

Një përkujdesje mbrojtese nga dielli e përditshme që mbron nga rrezatimi diellor jo vetëmtë rriturit dhe fëmijët e moshës 3 vjeç e lart, për fytyrë dhe trupi.Me një kombinim të fuqishëm përbërësish, duke përfshirë një kombinim të patentuar të 4 filtrave mbrojtës nga dielli, të qëndrueshëm, jo vetëm që ofron mbrojtje shumë të lartë kundër rrezeve UVA dhe UVB, por gjithashtu mbron nga rrezet infra të kuqe dhe drita e dukshme.

Nuk ka më justifikime për mos aplikimin e mbrojtjes nga dielli: tekstura e tij dyfazore është e përbërë nga 50% fazë ujore e cila lehtëson fazën vajore 50% që përmban filtrat, për të krijuar kombinimin perfekt të një teksture të freskët, të lehtë dhe të padukshme! Një teksturë që do tju bëjë ta riaplikoni përsëri dhe përsëri!

*BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE (UVB and UVA filter),ETHYLHEXYL TRIAZONE (UVB filter),DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE (UVA filter)

Formulimet SVR nuk përmbajnë filtra që dyshohet se janë përçarës ose irritues endokrine ose që janë të dëmshëm për ekosistemin detar.
Rezistent ndaj ujit, ndaj djersës dhe ndaj fërkimit. Përdorimi:Para përdorimit: tundeni shishen sa më mirë për të paktën pesë sekonda në mënyrë që të përzihen tërësisht të dy fazat dhe e gjithë përmbajtja a të kthehet në ngjyrë portokalli! Duhet të siguroheni që të dy fazat janë përzier plotësisht për të përfituar nga mbrojtja. Pse? Sepse filtrat janë në fazën e vajit.

Pasi të jetë përzier plotësisht, aplikojeni në fytyrë dhe trup në mënyrë të njëtrajtshme dhe në doza të bollshme 30 minuta para ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikimin shpesh për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pas djersitjes, notit ose tharjes me peshqir. Mos harroni të tundni shishen fuqishëm përpara çdo riaplikimi. Spërkateni në duart tuaja, më pas aplikojeni në fytyrë. Përbërsit: AQUA/WATER/EAU, DICAPRYLYL CARBONATE, UNDECANE, ISOAMYL LAURATE, DIISOPROPYL ADIPATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, TRIDECANE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, HEXYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, SODIUM CHLORIDE, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, LEPIDIUM SATIVUM SPROUT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRIC ACID, COCO-BETAINE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)