Pampers Premium Care 0 (<3 kg) - Halsa

Pampers Premium Care 0 (<3 kg)

0 reviews
sold in last hours
Vendor: Pampers
Availability: In Stock
Regular price
1,080.00 Lek
Regular price
1,200.00 Lek
Sale price
1,080.00 Lek
Hurry, only 9 item(s) left in stock!
Ask An Expert

Transporti FALAS

Transporti Falas ne Tirane e merrni per 24 ore ne shtepi.

Porositë e të shtunës pas orës 12 vijnë të henën pas oreë 10 të mengjesit.

Ne rrethe për porosi mbi 3000 lek transporti FALAS

Politika Kthimit

Learn More.

10 customers are viewing this product

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).
You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).
if you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.
When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.
Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Pampers Premium Care 0 (<3 kg) nga Pampers

Pampers Premium Care 0 është një gamë e pampersave të dizajnuar me kujdes për fëmijët e sapo lindur, të cilët kanë nevojë për një nivel të lartë të kujdesit dhe komfortit për lëkurën e tyre të ndjeshme. Këto pampersa janë të dizajnuara për të ofruar një përvojë të veçantë për bebat e rinj në fazën e tyre fillestare të jetës.

Me teknologjinë e tyre të avancuar absorbuese, Pampers Premium Care 0 ofrojnë një mbrojtje të fuqishme kundër pështymave dhe shkarkimeve, duke mbajtur lëkurën e bebit të thatë dhe të pastër për një kohë të gjatë. Dizajni i tyre i përsosur dhe i përshtatshëm për formën e trupit të bebit siguron që ata të qëndrojnë në vend dhe të jenë të rehatshëm, duke minimizuar mundësinë e fuqive dhe skuqjes së lëkurës.

Materiale të buta dhe të cilësisë së lartë janë përdorur në ndërtimin e tyre, duke siguruar që lëkura e ndjeshme e bebit të mbrohet dhe të mbetet e shëndetshme. Përmbajtja e tyre është e dizajnuar për të minimizuar rrezikun e irritimeve dhe alergjive të lëkurës, duke e bërë atë një zgjedhje të sigurt për prindërit që dëshirojnë vetëm më të mirën për fëmijën e tyre.

Pampers Premium Care 0 ofrojnë një kombinim të shkëlqyeshëm të cilësisë, kujdesit dhe komfortit, duke e bërë atë një zgjedhje të preferuar për prindërit e fëmijëve të sapo lindur.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)